יוצרים עבורכם עולם חדש...
איתכם משלב הרעיון ועד לאיכלוס
יוצרים עבורכם עולם חדש
הקודם
הבא

הערכים שלנו

אנו בבראשית עיר מתחדשת  יודעים כי האנשים שמולנו מפקידים בידנו את רכושם היקר מכל, אנשים עם רצונות, צרכים וחלומות. לכן, אנו רואים בכל דייר – שותף לדרך  ומקפידים כי ערכי החברה ינחו את דרכנו המשותפת.

הבית במרכז 

הבית, הוא המרכז שלנו, הביטחון שלנו.  הוא  מכיל בתוכו את כל מה שחשוב לכולנו– המשפחה, הילדים, החוויות, החלומות והזיכרונות. הבית מגן ושומר עלינו ועל רכושנו במשך שנים ארוכות. אנו נקפיד לכבד ולראות זאת בכל שלב.

אמינות ועמידה בהתחייבויות

חשוב לנו  שהתכנון שגיבשנו יחדיו, שחלמנו עליו –  יצא גם לפועל. תוך הקפדה פרטנית כפי שהתחייבנו בפניכם. אנו נעמוד על כל פרט ולשביעות רצונכם המלאה. 

מקצועיות

אנו מחויבים לסטנדרטים המקצועיים גבוהים, אנו בוחרים לשם כך את אנשי המקצוע הנכונים לכל פרויקט. מקפידים על בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר עבורכם ועובדים לפי התקנים המאושרים. ובנוסף מנהלים ומלווים את הביצוע בשטח מדי יום, ומוודאים התקדמות על פי תוכנית – באיכות ובזמן.

פשטות, שקיפות ותאום 

אנו נפרט בפניכם את לוח הזמנים ושלבי הביצוע– והכול בשקיפות ותאום. המסמכים והתוכניות שיוצגו בפניכם יהיו ללא ניסוחים מעורפלים וכי כל שלב בפרויקט יהיה ברור ומובן. אנשי החברה מלווים יום יום את הפעילות וזמינים עבורכם.

בקרו אותנו

מגדל משה אביב, רמת גן

כתבו לנו

office@B-City.co.il

התקשרו

טל:03-5600511 פקס:072-2300990